DEVAM ETMEKTE OLAN PROJELERİMİZ

Alışılagelmiş ve belli bir pazar doygunluğuna ulaşmış ofis, konut gibi kira getirisi düşünülerek yapılan projelere alternatif bir yatırım olarak dizayn edilen DORA SUITE, yüksek öğrenim öğrencilerinin barınma ihtiyacını karşılamak amacı ile hayata geçirilmiştir.

Gerek projenin hangi talebi karşılayacağının tayininde, gerekse lokasyon seçiminde gösterilen hassasiyet; birçok seçeneğin değerlendirilmesini sağlamış, muadillerinden ayrılan, süreklilik arz eden bir yatırımın önünü açmıştır.

Bir rezidans kurgusu ile hayata geçirdiğimiz DORA SUITE, ana hedef kitlesi olan yüksek öğrenim gençliğinin üniversite kampüslerine kolay ve hızlı ulaşımını esas alırken aynı zamanda alışveriş merkezleri ve kent yaşamının aktif olduğu mekanlarda yakın olması gözetilerek projelendirilmiştir.

Yüksek öğrenim gençliğinin yanı sıra, akademik personel ve yardımcı personeller gibi belli bir standarttaki misafirlere de hizmet vermektedir. DORA SUITE sakinleri birkaç dakika içinde kampüslerine ulaşırken aynı zamanda sosyal yaşamdan kopmadan hayatlarını sürdürebiliyorlar.

Bu durum öğrencilere ciddi olanaklar sağlarken yatırımcılarımız için de sürekli talep artışının ortaya çıkaracağı yüksek ve sürekli geliri garantiye alınmıştır.

Ayrıca lokasyona olan sürekli artan talep elde edeceğiniz kâr payının yanı sıra tapunuzun değer artışını da beraberinde getirmiştir.

Ankara’da “Yeniden Hayat” Başlıyor… Çankaya’nın en gözde semtlerinden biri olan Çayyolu’nda yeni bir yaşam şekilleniyor…

“Yeniden Hayat” Yaşam Evi, her koşulda deneyimleri ile yolumuzu aydınlatan “Ak Saçlı” büyüklerimize özlemini çektikleri yaşamın kapılarını aralıyor…

“Yeniden Hayat” demek, Özenle döşenmiş düzayak müstakil bir ev, yeşil doğa içinde sıcak bir ortam, sağlıklı yaşam koşulları, kendini yeniden keşfedeceğin sosyal aktiviteler, anıları çoğaltacak dost sohbetleri, kendi ektiğini dalından toplayabildiğin bir parça toprak ve kümesten elinle aldığın sıcacık taze yumurta demek… Yaşamın ta kendisi demek…

“Yeniden Hayat” demek, uzman diyetisyenler tarafından özenle hazırlanan ve uzman aşçılar tarafından yapılan yemekler, her an yardıma hazır sağlık personeli, sosyal aktiviteleri planlayan uzman bir ekiple orkestra şefi titizliği içinde yönetilen bir “Yaşam Evi” demek.

Ve ayrıca “Yeniden Hayat”, sosyal sorumluluk anlayışıyla; tüketen değil üreten bir yatırım misyonunu benimsemiş yatırımcılar için, tam da misyonlarına uygun bir fırsat demek. Ne kadar belirsiz olursa olsun gelecek, kesintisiz mutlu yaşamlar ve huzurlu bir yatırım demek.

Kısaca, “Yeniden Hayat”; yeni hayat, yeni başlangıç demek…

TOP